Ватикан розкрив інформацію про свою нерухомість: він володіє понад 5000 об'єктами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ватикан вперше оприлюднив інформацію про свою нерухомість, розкривши, що володіє 5 171 об'єктом в Італії та за кордоном.

Про це повідомляє Reuters.

Інформація про нерухомість містилась у фінансовому звіті за 2020 рік для Святого Престолу та першому в історії бюджеті Управління майном Апостольського престолу (APSA). Загалом Ватикан опублікував понад 50 сторінок фінансової звітності.

APSA показало, що володіє 4 051 об'єктом нерухомості в Італії та 1 120 — за кордоном, не враховуючи посольств по всьому світу.

Однак лише 14% усіх італійських об'єктів здавали в оренду за ринковими цінами. Більшість нерухомості здавалась за заниженими цінами, зокрема службовцям церкви. Близько 40% об'єктів були інституційними будівлями: школами, монастирями та лікарнями.

За кордоном Ватикан володіє нерухомістю, зокрема, у дорогих районах Лондона, Женеви, Парижа та Лозанни.

В окремому звіті для Святого Престолу вказується, що у 2020 році у Ватикану був дефіцит у 64,8 мільйона євро, а у 2019 році — 79,2 мільйона євро. Це стосується бюджету на Центральну адміністрацію церкви (Курія), яка налічує 1,3 мільярда членів, та Папу Римського. Місто Ватикан, включно з банком та музеями Ватикану, має окремий бюджет.

Щоб заповнити минулорічний дефіцит для Святого Престолу, приблизно 50 мільйонів євро взяли з фонду пожертв на допомогу Папі. Торік Ватиканські музеї працювали з обмеженнями, тож не принесли великих грошей.

Публікація фінансових звітів відбувається незадовго до судового процесу над 10 людьми, яких підозрюють у розкраданні, відмиванні грошей, шахрайстві та зловживанні службовим становищем.

Справа стосується купівлі Державним секретаріатом Святого Престолу будинку у Лондоні у 2014 році, що призвело до втрат. Після того, як справа набула розголосу, у Ватикані зазначили, що будівлю продадуть.

Серед фігурантів справи — 73-річний кардинал Анджело Беччіу, якого у вересні 2020 року звільнив Папа Римський.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

18:22
Народні депутати, не дивлячись за що голосують, ухвалили кілька поправок до закону про боротьбу з олігархами, які суперечать одна одній
17:08
Тупицький і Касмінін подали позов до "вовчого суду" на Офіс президента за оголошення про конкурс на посаду судді КСУ
16:11
В Україні почали виписувати штрафи та засуджувати до умовного позбавлення волі «самокатників»
15:28
СБУ знайшла докази інституційної присутності РФ на окупованій частині Донеччини
14:16
Хроніка ООС на 24 вересня: втрат серед Об’єднаних сил немає
13:19
Лікар з Івано-Франківської області підробляв довідки на COVID-19, бо не вистачало на прожиття
13:12
К объединенной энергетической системе в ближайшие дни планируют присоединить Бурштынский энергоостров – источник
12:31
Україна піднялася на 18 позицій в світовому рейтингу цифрової якості життя
11:12
Росіяни відмовилися видати Україні тіло загиблого на Донбасі воїна
10:10
Високий суд Англії вважає, що є підстави для міжнародного арешту активів Костянтина Жеваго

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]