Вчені пояснили, навіщо вакцинуватися тим, хто перехворів на COVID-19: причина суперімунітет

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Гібридний імунітет, який з'являється після вакцинації тих, хто вже перехворів на COVID-19, ефективніше діє на нові штами коронавірусу.

Як повідомляє Укрінформ з посиланням на Nature, до такого висновку дійшли вчені з Лабораторії виявлення моноклональних антитіл і Університетського госпіталю Сьєна в Італії. 

Під час дослідження вчені проаналізували рівень В-клітин пам'яті у людей, які вакцинувалися після того, як перехворіли на COVID-19, і тих, які зробили щеплення, але не хворіли.

У перших відсоток нейтралізуючих моноклональних антитіл був вищим, ніж у тих, хто не хворів, для кожного з відомих штамів.

Частково це пов'язано із зародковою лінією IGHV2-5; IGHJ4-1, котру виявили лише у тих людей, які хворіли на COVID-19, і вона виробляла потужні і широко нейтралізуючі антитіла.

Згідно з іншим дослідженням, опублікованимNature 14 жовтня, вакцинація після хвороби викликає «суперімунітет» (він і є гібридним), що здатен забезпечити надійний захист. 

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 23 жовтня зафіксували 243 768 851 випадок зараження коронавірусом. Зокрема, виявлено 4 954 000 смертей, одужали 220 889 083 особи.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]