Вчені: ускладнення після лекого перебігу Ковіду - менш ймовірні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Пацієнти з COVID-19, які не потребували госпіталізації під час хвороби, мають менший ризик серйозних довгострокових ускладнень захворювання. 

Як повідомляє Укрінформ, відповідне дослідження опублікували в науковому журналі The Lancet.

Сферу інтересу дослідження, проведеного в Данії, становили відкладені гострі ускладення, хронічні захворювання, відвідування лікарні через симптоми, що збереглися, та вживання рецептурних ліків у пацієнтів, які перенесли COVID-19.

«Абсолютний ризик тяжких постгострих ускладнень після інфікування SARS-CoV-2 у пацієнтів, які не потребували госпіталізації, низький. Втім, збільшення кількості відвідувань терапевтів та амбулаторних хворих може вказувати на наслідки COVID-19», - резюмується в дослідженні.

Раніше британські вчені дослідили, що у Великій Британії майже третина пацієнтів, які хворіли на COVID-19, повернулися до стаціонарного лікування протягом чотирьох місяців після виписки, а кожен восьмий пацієнт – помер.

Повідомляється, що окремим «ковідним» пацієнтам з дослідної групи протягом чотирьох місяців після виписки з лікарні поставили нові респіраторні та серцево-судинні діагнози, діабет, а також виявили випадки поліорганної дисфункції внутрішніх органів.

У результаті, за словами вчених, захворювання, пов’язані з COVID-19, можуть мати дуже значний довгостроковий вплив як для лікарень окремо, так і для системи охорони здоров’я в цілому.

У світі станом на ранок 11 травня зареєстровано 159 606 992 випадки COVID-19, зокрема 3 317 738 летальних, одужали 137 297 983 особи.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]