Велетенський флагшток до Дня Незалежності впав на автомобіль у Херсоні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Один з найвищих в Україні 70-метровий флагшток, що встановлювали до Дня Незалежності в Херсоні, впав під час монтажу на припаркований поруч автомобіль.

Про це повідомляють "Міст" і "KHERSON.net.ua".

Повідомляється, що люди не постраждали.

Флагшток встановлювали до Дня прапора та Дня Незалежності на набеpежній паpка Cлави біля облаcної бібліотеки ім. Гончаpа.

Падіння прокоментував заступник голови Херсонської облдержадміністрації Едуард Науменко. За його словами, установка здійснювалася компанією "Сталь Світ", яка займається виготовленням флагштоків. Вона залучила іншу компанію, яка займається встановленням флагштоків.

Під час монтажу обірвалася стропа, на якій трималася колона, і та впала.

Науменко стверджує, що ця стропа була новою, придбаної спеціально для монтажу цього об'єкта компанією-монтажником.

За його словами, зараз проблема усувається, на місце виїхали представники ОДА для роз'яснення причин інциденту.

Він додав, що флагшток встановлюється не за бюджетні кошти. За які саме, не уточнив.

Усього таких флагштоків по Укpаїні з ініціативи президента Володимира Зеленcького планують встановити не менше 17. Наприклад, у Харкові.

Святковий прапор у Харкові. ФОТО ЮРІЯ СИДОРЕНКА

Нагадаємо: На встановлення найвищих прапорів у 17 областях України планують витратити 170,7 мільйона гривень з державного та місцевих бюджетів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]