Вибори дикунів на 87 окрузі: в Опорі кажуть про розбіжності у голосах вже на 6 дільницях

|
Версия для печатиВерсия для печати

На окрузі №87 в Івано-Франківській області вже на шести виборчих дільницях зафіксували порушення голосування.

Про це повідомляє Опора: "Вже шоста дільниця має розбіжності у голосах. ОВК нарахувала на дільниці № 261029 за Олександра Шевченка 299 голосів, в той час як на упаковці вказано 402 голоси. Один бюлетень у пачці виявився з позначкою за іншого Олександра Шевченка (1974 року народження)".

В Опорі додали, що перед початком підрахунку голова ДВК заявила – пакування пошкоджене, є порожній простір у пакетах з бюлетенями за Олександра Шевченка. Також вона констатувала, що члени ДВК не ставили підписи на пакувальному скотчі. Тому на думку членів ДВК, пакет відкривався.

На місце викликали поліцію.

Окрім того, на дільниці № 260515 члени ДВК одразу заявили про невідповідність пакування та висловили сумніви щодо наявності усіх бюлетенів.

Нагадаємо: 28 березня в окрузі 87 в Івано-Франківській області відбулися довибори у Верховну Раду.

Кілька членів і голова виборчої комісії округу залишили місце роботи, що призвело до втрати комісією кворуму і неможливості продовжити підрахунок голосів. Комісія обрала нових голову і трьох членів.

3 квітня на окрузі №87 визнали недійсними результати голосування на проміжних виборах до Верховної Ради на чотирьох дільницях.

Кандидат від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський на довиборах у Верховну Раду в окрузі №87, де поки перемагає силач і висуванець "Слуги народу" Василь Вірастюк, вимагає визнати вибори недійсними і оголосити перевибори.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]