"Виламали та витоптали унікальні рослини": відкриття ботсаду в Одесі шокувало працівників (ФОТО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Ботанічному саду Одеського національного університету імені Іллі Мечникова відвідувачі пошкодили рідкісні рослини.

Про це розповіли працівники саду на сторінці у Facebook.

На прохання людей адміністрація на два дні - 15 та 16 травня - відкрила для прогулянок "стару" територію саду. Зазвичай її використовують як науково-навчальну базу університету, а також проводять там екскурсії.

"На превеликий жаль, перший день прогулянок виявився шокуючим, рівень вандалізму перевершив усі побоювання. Затоптано та виламано безліч унікальних рослин. Багато відвідувачів категорично не згодні з тим, що це не місце для масових пікніків, дитячих ігор на свіжому повітрі. І взагалі, чому не можна зірвати "на пам'ять" бузку та півоній", - йдеться в дописі.

Через наслідки такої поведінки відвідувачів працівникам ботсаду довелося звернутися за допомогою до волонтерів. Вони також опублікували кілька фото понівечених рослин, серед постраждалих й сакура.

"У звичайному житті сакура опадає пелюстками. Нашим довелося квітами та гілками (фото після вчорашніх прогулянок по саду)", - сумно пожартували працівники.

 
фото facebook.com/oldgarden.onu
 
 
 
Фото facebook.com/oldgarden.onu

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]