ВООЗ рекомендує продовжувати вакцинацію препаратом AstraZeneca

|
Версия для печатиВерсия для печати

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує продовжувати використання препарату AstraZeneca для вакцинації від коронавірусу.

Про це йдеться у заяві ВООЗ.

Експерти ВООЗ визнали, що доказів прямого зв'язку побічних ефектів після застосування вакцини, про які заявляла низка країн, із самою ін'єкцією немає.

Зазначається, що вакцинація проти COVID-19 не призведе до зменшення захворюваності та смертності від інших причин. Відомо, що тромбоемболічні події трапляються часто, а венозна тромбоемболія є третім за поширеністю серцево-судинним захворюванням у світі.

«В рамках широкомасштабних кампаній вакцинації країни зазвичай повідомляють про потенційні побічні ефекти після імунізації. Це не обов'язково означає, що такі явища пов'язані із самою вакцинацією, хоча їх розслідування - це правильна практика. Це також показує, що система спостереження працює і що існують ефективні заходи контролю (над процесом вакцинації – ред.)», - ідеться в заяві.

ВООЗ регулярно контактує з Європейським агентством з лікарських засобів та регуляторними органами у всьому світі для отримання останньої інформації про безпеку вакцин COVID-19, а глобальний консультативний комітет ВООЗ з питань безпеки вакцин ретельно оцінює останні доступні дані про безпеку вакцини AstraZeneca. Після того, як цей огляд буде завершено, ВООЗ обіцяє негайно повідомити висновки громадськості.

«Зараз ВООЗ вважає, що переваги вакцини AstraZeneca перевищують ризики, і рекомендує продовжувати щеплення», - наголошується у заяві.

Як повідомлялося, раніше понад 15 європейських держав призупинили використання шведсько-британської вакцини від Oxford/AstraZeneca для щеплення своїх громадян через ризик утворення тромбів.

Загалом цим препаратом були вакциновані вже близько 17 млн осіб – випадки тромбоутворення виявлено у менш як 40 вакцинованих.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]