«Вор в законе» Резо лишен авторитетами должности «смотрящего» за Лукьяновским СИЗО. За допущенный бардак

|
Версия для печатиВерсия для печати

Как стало известно «Аргументу» из собственных источников, криминальный авторитет по кличке «Резо», пребывающий в киевском Лукьяновском следственном изоляторе, отстранен криминальными авторитетами от «должности» «смотрящего» за столичным СИЗО.

Причина — допущенный бардак в самоорганизующейся арестантской жизни и неумение договориться с «беспредельной» администрацией этого пенитенциарного заведения. В результате чего и без того нелегкую участь арестантов «дополнили» «чушканство» (антисанитария) и скотское отношение администрации к заключенным.

Его место, по информации «Аргумента», пока вакантно, а временно исполняет обязанности «смотрящего» криминальный авторитет, пребывающий на воле. Арестантская молва утверждает, что это «Лера Сумской».

В тему: Лукьяновка. ТЮРЬМА № 1

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]