Євробюрократи не здатні змусити олігархів в Україні реформувати країну, — експерт

|
Версия для печатиВерсия для печати

Досвід останніх років залишає дедалі менше сумнівів, що євробюрократія не здатна змусити олігархічні корумповані еліти України докорінно реформувати країну.

Про це на сторінках Тижня пише економічний експерт Олександр Крамар.

 

За його словами, після Януковича олігархи, звісно, розуміють усю вразливість відкритої конфронтації з ЄС, а тому орієнтуються на саботаж. Проте під прикриттям позірного виконання численних вимог роблять і далі робитимуть свою руйнівну для держави справу. Тиск євробюрократів викликатиме лише імітацію з більшою чи меншою кількістю поверхових формальних кроків, які системно не виконуватимуться, а отже, і не забезпечать потрібного результату.

 

«Не можна змусити змінювати країну тих, хто не хоче та відчуває для себе загрозу від цього. Під більшим чи меншим впливом стара система завжди демонструватиме лише імітацію реформ, фрагментарних і недовговічних. Ухвалені, проте належним чином не втілені в життя перетворення ніколи не зможуть справити позитивний вплив, а побічні ефекти від їх несистемного впровадження здатні заподіяти чимало шкоди й навіть дати зворотний результат», - пише Крамар.

 

Експерт пояснив, що для вирішення проблеми потрібні внутрішня воля та організація суспільства всередині країни. Євробюрократія їх не замінить і не компенсує, а в окремих випадках, імовірно, стане навіть перешкодою та гальмом змін через розрив у часі між сучасними європейськими підходами до розв’язання певних проблем і тими, які зараз стоять перед Україною. Змінити одну систему здатна лише інша. Для цього суспільство має бути структурованим, організованим та адекватним, а не розлюченим натовпом, який вимагає жертовних цапів, чудес, альтруїзму та месіанства.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]