Євросоюз: Реформи в Україні гальмує широко поширена корупція

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Європейському союзі вважають, що процес реформ в Україні, незважаючи на помітний прогрес, продовжує гальмувати широко поширена корупція.

Про це сказано у виступі представника Європейського союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозепа Борреля, яке від його імені у вівторок в Європейському парламенті оголосив виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс, виступаючи в рамках обговорення доповіді про виконання Україною Угоди про асоціацію, передає «Інтерфакс-Україна».

"Я поділяю оцінку доповідача про те, що, "попри помітний прогрес, широко поширена корупція продовжує гальмувати процес реформ в Україні". Її ключові інститути повинні мати сильне і незалежне керівництво і мати можливість виконувати свою роботу без політичного, економічного чи іншого втручання", - заявив від імені Борреля Домбровскіс.

Він також зазначив, що в звіті сказано про те, що "від контрабанди виграють тільки злочинці і олігархи".

"Це необхідно зупинити, і для цього життєво важливо, щоб Національне антикорупційне бюро було повністю незалежним. За минулі роки Бюро показало свою ефективність і принесло відчутні результати. Боротьба з корупцією - ключова умова макрофінансової підтримки ЄС", - заявив віцепрезидент ЄК.

Крім того, в ЄС висловили переконання щодо того, що "останні події у сфері верховенства права та боротьби з корупцією показують, що всеосяжна реформа судової системи давно назріла".

При цьому Домбровскіс запевнив, що в цьому ЄС готовий підтримати Україну.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]