Всіх залучених до "вагнерівської спецоперації" співробітників спецслужб звільнено. Їм "шиють" справи - куратор Богдан

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ситуацію зі зривом спецоперації щодо затримання "вагнерівців" вперше прокоментував її куратор, представник українських спецслужб із псевдо Богдан.

Своєю інформацією він поділився в програмі "Прямий доказ" на телеканалі "Прямий".

Богдан зазначає, що ідея виманити російських найманців, які брали участь у війні на Донбасі, і пред'явити їм обвинувачення за злочини, виникла серед оперативників ГУР МО. Потім її підтримало керівництво. Так влітку 2019 року почалася так звана "вагнерівська" спецоперація.

"Особливо вона розвинулася восени, коли збиралися, відповідно, ці десятки людей, які підпадали під тих, хто наробив біди у нас на сході", - розповів розвідник.

За його словами, ОП не віддав належного цій спецоперації від самого початку, а особливо на завершальній стадії. Крім того, стався витік інформації.

"У нас у високому керівництві держави сидить "миша". Така величезна "миша", явно з можливостями зателефонувати комусь туди і сказати про це. Це не рівень прибиральниці, секретарки чи особи, яка миє вікна.

Цей рівень має бути такий, щоб його там почули такі люди і таким чином, щоб сталося те, що сталося", - констатує Богдан.

Після цього, за словами розвідника, почалася "зачистка" в кадровому складі і приховування слідів проведення спецоперації.

"Банально, майже всіх осіб, які були задіяні в цій спецоперації, з керівного складу, було звільнено. І проти них вже порушено кримінальні справи", - розповідає Богдан.

Водночас, зазначає він, справи не стосуються розголошення державної таємниці. "Шиють" розкрадання майна, використання службового становища тощо.

"Це банальна помста, не більше", - впевнений Богдан.

Нагадаємо, вночі 29 липня в Білорусі були затримані 32 іноземні бойовики. За даними білоруського державного інформагентства БЕЛТА, це росіяни з ПВК Вагнера. Вони прибули до Білорусі, щоб дестабілізувати обстановку напередодні президентських виборів.

Частина затриманих значаться в базі "Миротворця" як ті, що воювали на Донбасі та в Сирії. Російський терорист Захар Прилепін підтвердив, що серед пійманих у Білорусі найманців є колишні бойовики його "батальйону".

14 серпня Білорусь видала Російській Федерації 32 бойовиків ПВК "Вагнер", проігнорувавши запит України на їхню екстрадицію.

Головний редактор видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов заявив, що бойовиків ПВК Вагнера в Білорусі насправді планувала затримати Україна, але спецоперація зірвалася.

Російський президент Володимир Путін заявив 27 серпня, що групу росіян, яких затримали в Білорусі як найманців приватної військової компанії, заманили в країну в рамках операції американських та українських спецслужб.

 

На фото: зрадники Володимир Зеленский и Андрій Єрмак (син кадрового співробітника ГРУ)

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:49
ПЦУ просить державу надати їй приміщення Києво-Печерської лаври для чернечого життя
16:27
УЗ призначила поїзди до Великодня і травневих свят: графіки
15:48
СБУ затримала прикордонника, який мав "злити" ФСБ дані про охорону північних рубежів України
15:12
ЦВК визнала Ірину Никорак новою нардепкою від "Європейської солідарності"
14:54
На законне бажання УГКЦ молитися в Почаївській лаврі влада відповіла мовчанням - Патріарх Святослав
14:19
рф через війну засекретила третину своїх видатків, це безпрецедентний показник - Bloomberg
13:41
Встановлено особистість російського "офіцера", який віддавав наказ бомбити Драмтеатр та пологовий будинок в Маріуполі
13:10
Росіяни зруйнували близько 500 релігійних споруд, для них церкви лише ціль - Президент України
12:40
Європейські антикорупційні структури будуть перевіряти використання грошей ЄС в Україні
12:11
Готується втекти? З’явилося відео, як Павло Лебідь оформлює закордонний паспорт

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]