Вступ-2019: МОН розмістило графіки творчих конкурсів на бакалаврат до більшості вишів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 МОН погодило графіки творчих конкурсів для більшості вишів та розміщує їх усі разом на своєму сайті, щоб кожен вступник мав доступ до цієї інформації у будь-який час.

Відповідний список опублікований сьогодні, 5 квітня 2019 року, в розділі «Вступна кампанія-2019».

Для зручності користувачів інформація структурована за регіонами, повідомляє сайт МОН.

Звертаємо увагу, що на сайті МОН розміщені дати творчих конкурсів для вступу на бакалавра на бюджет за денною формою навчання (на базі 11 класів). Докладніше про те, о котрій годині, де саме та які умови проведення цих випробувань, можна уточнити безпосередньо в обраному виші. Також конкретно у закладі необхідно дізнаватися графік конкурсів на інші форми навчання та освітні рівні.

«На цей рік ми вперше передбачили в Умовах прийому, що творчі конкурси у ЗВО мають проходити у кілька сесій, а їхні графіки заклади повинні погоджувати з МОН. Це зроблено для того, щоб уникнути суцільних збігів у часі проведення таких випробувань у різних вишах. Адже раніше надходили звернення від вступників, що творчі конкурси проводяться за таким розкладом, коли неможливо їх пройти одразу в кількох ЗВО. Під час цьогорічної вступної кампанії таких проблем буде значно менше», – пояснив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Він також додав, що на вступників чекає ще одна зміна в творчих конкурсах. Для вступу на бюджет вони відбуватимуться з 1 до 10 липня, тобто до початку прийому заяв. Незначне виключення лише для спеціальності «Музичне мистецтво» – до 12 липня. Водночас заклади вищої освіти можуть проводити додаткову сесію творчих конкурсів – з 11 до 22 липня, однак лише для тих вступників, які бажають навчатися на контракті.

«Таким чином ми створимо рівні умови для всіх учасників – незалежно від їхніх оцінок ЗНО, які не надаватимуться закладам під час проведення творчих конкурсів», – наголосив Олег Шаров.

Окремо він також звернувся до представників вишів, які подавали до МОН документи на погодження графіків, але не знайшли себе у списках, розміщених на сайті. У такому разі необхідно написати на електронну адресу [email protected] , прикріпивши скан-копію надісланого документа та вказавши контакти виконавця для оперативного зв’язку.

Довідково

Творчий конкурс – це етап конкурсного відбору, в якому перевіряються та оцінюються творчі та/або фізичні здібності вступника. Підсумок конкурсу впливає на розмір конкурсного балу. 2019 року творчі конкурси проводитимуться за такими спеціальностями:

  • 017 Фізична культура і спорт
  • 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво
  • 022 Дизайн (за спеціалізаціями «Графічний дизайн», «Дизайн одягу (взуття)», «Дизайн середовища», «Промисловий дизайн»)
  • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
  • 024 Хореографія
  • 025 Музичне мистецтво
  • 026 Сценічне мистецтво
  • 191 Архітектура та містобудування

За спеціальностями, зазначеними нижче, творчий конкурс з випробування з фізичної підготовки проводиться вищими військовими навчальними закладами (військовими навчальними підрозділами закладів вищої освіти) за розкладом, який вони визначають згідно зі статутними документами.

  • 251 Державна безпека
  • 252 Безпека державного кордону
  • 253 Військове управління (за видами збройних сил)
  • 254 Забезпечення військ (сил)
  • 255 Озброєння та військова техніка
  • 256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)
  • 261 Пожежна безпека
  • 262 Правоохоронна діяльність

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]