Взяточники в Украине могут жить спокойно: за взятку в 2 млн.грн.украинская прокуратура теперь отпускает

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генеральная прокуратура 2 ноября освободила из под ареста под подписку о невыезде бывшего члена Госфинуслуг и директора департамента временного администрирования финансово-кредитных учреждений Виктора Адамовича, подозреваемого в пособничестве в получении взятки.

Об этом сообщили Украинские новости, со ссылкой на источник в Генпрокуратуре.

Защитники обвиняемого заканчивают ознакомление с материалами уголовного дела, после чего дело будет передано в суд для рассмотрения по существу.

Адамович был задержан 3 февраля после задержания посредника, передававшего взятку.

По версии следствия, Адамович требовал взятку от председателя наблюдательного совета одесского "Первого кредитного общества" за отмену решения Госфинуслуг о введении временной дминистрации в кредитном обществе.

20 июля Президент Виктор Янукович уволил Адамовича.

За день до этого, 19 июля, по подозрению в получении 0,5 млн долларов взятки также был задержан и председатель Госфинуслуг Василий Волга. С тех пор он находится под стражей.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]