WADA знову відкликала акредитацію московської антидопінгової лабораторії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Виконавчий комітет Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) схвалив рекомендацію Дисциплінарного комітету WADA про скасування статусу "схвалений" Національної антидопінгової лабораторії в Москві. Про це йдеться на офіційному сайті WADA.

Московська лабораторія, діяльність якої вже була тимчасово припинена з січня 2020 року, була негайно повідомлена про рішення Виконкому.

"Як і раніше вона не має права виконувати будь-яку роботу, пов'язану з аналізом зразків крові в зв'язку з ABP або будь-якою іншою формою антидопінгового аналізу для антидопінгових організацій, які відповідають Всесвітньому антидопінговому кодексу", - йдеться в повідомленні WADA.

Відповідно до статті 13.7 Кодексу, Лабораторія може оскаржити рішення в Спортивному арбітражному суді протягом 21 дня з моменту отримання рішення.

нагадаємо: в кінці січня 2020 року WADA призупинило ліцензію Московської антидопінгової лабораторії до закінчення розглядів незалежного дисциплінарного комітету. З тих пір лабораторія не має права виконувати будь-яку роботу, пов'язану з аналізом зразків крові за програмою "Біологічний паспорт спортсмена". Відгук акредитації передбачає ці ж заборони.

У грудні 2019 року WADA позбавило Росію права брати участь у великих міжнародних змаганнях протягом чотирьох років в зв'язку з виявленням маніпуляцій з деякими даними, отриманими з Московської лабораторії в січні 2019 року. Росія висловила незгоду і передала лист до Спортивного арбітражного суду. Навесні 2020-го року дисциплінарний комітет WADA призупинив процедуру відкликання ліцензії у Московської лабораторії до рішення CAS. У грудні 2020 року суд пом'якшив рішення виконкому WADA, відсторонивши спортсменів з РФ від виступів на Олімпіадах і чемпіонатах світу на 2 роки.

На початку 2021 року дисциплінарний розгляд відновилося. На підставі документів, наданих сторонами, дисциплінарний комітет WADA визначив, що маніпулювання даними співробітниками лабораторії завдало "збиток антидопінговій програмі" і що це є серйозним порушенням.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]