WADA знову відкликала акредитацію московської антидопінгової лабораторії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Виконавчий комітет Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) схвалив рекомендацію Дисциплінарного комітету WADA про скасування статусу "схвалений" Національної антидопінгової лабораторії в Москві. Про це йдеться на офіційному сайті WADA.

Московська лабораторія, діяльність якої вже була тимчасово припинена з січня 2020 року, була негайно повідомлена про рішення Виконкому.

"Як і раніше вона не має права виконувати будь-яку роботу, пов'язану з аналізом зразків крові в зв'язку з ABP або будь-якою іншою формою антидопінгового аналізу для антидопінгових організацій, які відповідають Всесвітньому антидопінговому кодексу", - йдеться в повідомленні WADA.

Відповідно до статті 13.7 Кодексу, Лабораторія може оскаржити рішення в Спортивному арбітражному суді протягом 21 дня з моменту отримання рішення.

нагадаємо: в кінці січня 2020 року WADA призупинило ліцензію Московської антидопінгової лабораторії до закінчення розглядів незалежного дисциплінарного комітету. З тих пір лабораторія не має права виконувати будь-яку роботу, пов'язану з аналізом зразків крові за програмою "Біологічний паспорт спортсмена". Відгук акредитації передбачає ці ж заборони.

У грудні 2019 року WADA позбавило Росію права брати участь у великих міжнародних змаганнях протягом чотирьох років в зв'язку з виявленням маніпуляцій з деякими даними, отриманими з Московської лабораторії в січні 2019 року. Росія висловила незгоду і передала лист до Спортивного арбітражного суду. Навесні 2020-го року дисциплінарний комітет WADA призупинив процедуру відкликання ліцензії у Московської лабораторії до рішення CAS. У грудні 2020 року суд пом'якшив рішення виконкому WADA, відсторонивши спортсменів з РФ від виступів на Олімпіадах і чемпіонатах світу на 2 роки.

На початку 2021 року дисциплінарний розгляд відновилося. На підставі документів, наданих сторонами, дисциплінарний комітет WADA визначив, що маніпулювання даними співробітниками лабораторії завдало "збиток антидопінговій програмі" і що це є серйозним порушенням.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]