Як скотину: у РФ задіяли інструкцію для швидкої організації братських могил під час війни

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Росії створили національний стандарт із інструкцією для швидкої організації братських могил під час війни чи надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє сайт МНС Росії.

Документ розробили і прийняли ще в вересні 2021 року, але він набуде чинності з 1 лютого 2022 року.

 

У ньому йдеться, що при виборі місць поховання трупів необхідно враховувати правила забудови міста, відстань до житлових будівель, особливості рельєфу місцевості та розташування до джерела водопостачання.

Стандарт закликає регіональну владу заздалегідь запасатися трунами, патологоанатомічними мішками, дезінфікуючими засобами.

Передбачено також формування спецкоманд із термінового поховання трупів.

Також стандарт містить інструкцію щодо організації братських могил.

У документі описується, скільки часу потрібно на створення братської могили, які у неї мають бути розміри і який бульдозер краще використовувати, щоб її засипати.

Крім того, згідно з рекомендаціями, ховати померлих, які мають високий радіоактивний фон, потрібно в спеціально відведених для цього місцях, а поховання померлих від особливо небезпечних інфекцій слід проводити в герметичних оцинкованих трунах.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]