Янукович обозвал Путина артистом


Президент Виктор Янукович заявляет, что не имеет претензий к экс-премьеру России Владимиру Путину за то, что он с Юлией Тимошенко подписал газовые соглашения. По мнению Януковича, Путин смог убедить Тимошенко только благодаря своему артистизму.
Об этом Янукович сказал в интервью американскому изданию The Time Magazine .
«Когда я впервые встретился с Путиным, я сказал ему: Владимир Владимирович, россияне не могут винить Вас ни в чем. Вы защищали интересы государства, и вы это сделали с блеском. Украина тоже не может Вас винить за нарушение каких-либо правил», — сказал Янукович.
«Это именно Тимошенко нарушила правила. Я не знаю, как вы ее убедили, какие именно аргументы вы приводили. Это ваше дело. И это ваш артистизм. И я лично не думаю, что у кого-то язык повернется предъявить обвинение вам в каких-то нарушениях», — привел Янукович свои слова, сказанные Путину.
В тему:
- За давление на Украину следовало бы обвинять Россию — Квасьневский
- Дипломат договорился: на преступление Тимошенко подбила Меркель и Германия — Грищенко
Фото: AFP
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 16:11
- Середня освіта в Україні деградує, у кожній п'ятій школі - низька кваліфікація педагогічних кадрів
- 16:00
- Завтра "слуга" Іонушас планує обманути США та ЄС, скасувавши "правки Лозового" лише частково - Шабунін
- 14:59
- Тетяна Ніколаєнко: Непокаране зло вертається і краде зброю. Кліщар, Беляєв, Гмирін, Офіс Президента...
- 12:09
- Мінсоцполітики в часи Лазебної розподілили сотні мільйонів гумдопомоги сумнівним фондам, — ЗМІ
- 11:02
- "Дно" прокуратури: як прокурори Києва відзначали професійне свято
- 10:02
- Корсун: Про новопризначеного очільника Держспецзв’язку. (Про балаган у владі)
- 08:00
- ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 5 грудня
- 20:00
- В Україні у вівторок без опадів, морозно, "плюс" на півдні та Закарпатті
- 18:33
- "Українська правда" розповіла, як втручання Зеленського руйнує ЗСУ
- 16:37
- ВРП погодила арешт хабарників-суддів апеляційного суду Києва
Підписка на канал
Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.
—
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .