Янукович подпел сегодня Кобзону в Донецке: «Мама моя Украина и отец мой Донбасс»

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Донецке народный артист СССР Иосиф Кобзон, выходец из Донбасса, на торжественном собрании, посвященном 80-летию области, спел вместе с Президентом Украины Виктором Януковичем песню об Украине и Донбассе.

Как сообщает УНИАН, после того, как В.Янукович наградил И.Кобзона в числе других орденом за заслуги 1-й степени за вклад в развитие региона, певец извинился за то, что нарушает регламент, и изъявил желание спеть. Припев песни со словами «Мама моя Украина и отец мой Донбасс» И.Кобзон пел вмест с В.Януковичем.

И.Кобзон поблагодарил за награду Президента, подчеркнул, что никогда не разделял свою родину на малую и большую, поблагодарил В.Януковича за такое высокое признание его творчества, вспомнил о том, что в Донецком театре он выступал после войны и торжественно заключил, «что лучше земли этой я нигде не нашел».

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]