Ярема считает, что пришел надолго и сильно жалуется на зарплату

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генпрокурор Виталий Ярема до 2019 года не собирается уходить с поста генерального прокурора.

Об этом он рассказал в интервью «Украинской правде».

«Согласно закону „О прокуратуре“, Генпрокурора назначает Верховная Рада по представлению президента на пять лет. Мой срок пребывания в должности Генпрокурора заканчивается 19 июня 2019. Точка.» — заявил генпрокурор.

Кроме того, Ярема считает, что успешно спавляется с обязанностями генпрокурора, поего словам, ему уже удалось обеспечить законодательно нормальные зарплаты для работников ГПУ. «Одна из норм закона „О прокуратуре“, который будет действовать с апреля, это предусматривает. Прокурор после вступления закона в силу будет получать зарплату 13 000 гривен и выше», — отметил Ярема. Согласно этому же закону повысится и зарплата самого генпрокурора, он будет получать примерно 50000 гривен. Сейчас его зарплата составляет 6,5 тысяч гривен.

«На самом деле у меня зарплата 17,0 тыс.грн гривен, но я попал под постановление Кабмина, согласно которому сократили зарплату. И когда два раза в месяц я получаю по 3 тысяч, это немного, честно говоря, обидно. Потому что Генпрокурор не должен получать такую заработную плату», — сказал Ярема.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]