Ющенко о сыне Андрее: «Я воспитал мальчика вежливым, аккуратным, не хамским, не вороватым»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Экс-президент Виктор Ющенко признался, что очень переживает за старших детей, и в частности, за сына Андрея Ющенко, который недавно развелся с женой.

Об этом он рассказал в интервью программе «Світське життя», сообщает ТСН.

«Я воспитал мальчика вежливым, аккуратным, не хамским, не вороватым», — сказал Ющенко. По его словам, то, что произошло в жизни Андрея за последние полтора-два года, сделало его гораздо сильнее. «Сейчас он не такой доверчивый стал, он начал закрываться... очень переживал», — отметил экс-президент. Читайте также: Экс-жена Ющенко после развода тусуется по бутикам и клубам Он также вспомнил о том, как воспитывал свою дочь Виталину и как иногда мог побить ее скакалкой. «Урок был не от того, что я мог ее шлепнуть, а от того, что эта скакалка висела. Ну, тогда мое представление таким было, 30 лет назад», — рассказал Ющенко. «Школа, которую они (дети Ющенко — ред.) прошли — я вам гарантирую, что эти дети никогда не будут подлецами», — добавил он.

Видео:

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]