З українських ВПС масово звільняються бойові льотчики

|
Версия для печатиВерсия для печати

 За 2019 і 2020 роки зі складу Військово-повітряних сил України звільнилося близько 140 льотчиків-випробувачів, в 2021-му планують піти ще 40 пілотів. Про це повідомив представник командування ВПС Збройних Сил України Олег Гаврилко, передає Радіо Свобода.

«Командування авіації частково пояснює звільнення внутрішньою конкуренцією з Міністерством внутрішніх справ через зарплату. Наводять статистику, де дохід в армії поступається і кадри перетікають в МВС», - зазначають журналісти.

 

За словами Гаврилко, в Міноборони планують підвищити зарплату для льотчиків - відповідна пропозиція вже на розгляді в Генштабі, проте поки позитивного рішення не прийнято.

Крім того, журналісти повідомляють, що близько 70% робочого часу українських льотчиків йде на письмову роботу, зазначає ZN.ua.

«Дуже багато письмової роботи, яка не потрібна. Льотчик в середньому має наліт 40-50 годин на рік. (У порівнянні - ред.) З іншими роками зростання є, але якщо брати інші країни і держави-члени НАТО, то це смішні цифри. У них льотчики літають набагато більше», - говорить один з офіцерів 831-ї бригади тактичної авіації.

Як повідомляє DW, за нормативами НАТО, льотчики повинні мати не менше 180 годин нальоту на рік, з яких 40 дозволено набрати на авіатренажері.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]