За Крымом последует Южная Осетия, - Андрей Пионтковский

|
Версия для печатиВерсия для печати

Известный российский политический эксперт Андрей Пионтковский, прогнозируя, как будет развиваться ситуация в Украине, отметил, что когда Кремль добьется своих политических целей в Крыму, то за ним последует и присоединение оккупированной территории Цхинвальского региона.

 

Об этом сообщает apsny.ge

«Россия не ограничится Крымом. Думаю, что затем последует присоединение, в праздничной обстановке, Южной Осетии, Абхазии, Приднестровья. Закон, который рассматривает присоединеине новых территорий создан именно для этого. Почти уверен, что за Крымом последует Южная Осетия» -, заявил эксперт.

«Аргумент»


 В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]