Забудовники вбивають ріку Ірпінь, рятуючи висотки від підтоплення; влада злочинно бездіє

|
Версия для печатиВерсия для печати

Шлюз № 6 річки Ірпінь повністю відкритий невідомими, а сам механізм намертво заварений, щоб вода нерегульовано стікала вниз за течією. Всі інші шлюзи закриті, таким чином річку в районі Ірпеня вже можна перейти вбрід, що загрожує страшними екологічними наслідками.

Про це стало відомо з повідомлення журналістки Михайлини Скорик на її сторінці в Facebook.

 

«Наш ірпінський шлюз № 6: його відкрили і підйомний механізм заварили, щоб вода нерегульованих стікала вниз за течією. Тому річку в районі Ірпеня в деяких місцях вже можна перейти вбрід», — розповіла Скорик.

«Забудовники в Ірпені вбивають річку: відкрили наш шлюз, щоб осушити від води заплаву річки Ірпінь і лити фундаменти під висотки», — написала Скорик.

Вона переконана, що від підтоплення такі дії не врятують, а ось риба замерзне — рівень води такий, що її залишки замерзнуть повністю.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]