Закон на стороне «тушек» — нардепа не лишат мандата из-за изменения партийности

|
Версия для печатиВерсия для печати

Народный депутат Украины, избранный по избирательным спискам политической партии, не потеряет свой депутатский мандат в случае изменения партийной принадлежности. Об этом представителям СМИ сообщил заместитель председателя ЦИК Андрей Магера, в комментарии  УНН.

«Потерять депутатский статус лицо может только на основаниях, предусмотренных Конституцией Украины, а именно в случае прекращения полномочий такого народного депутата из-за прекращения полномочий ВР, или в случае досрочного прекращения полномочий самого народного депутата, согласно основаниям, определенные Конституцией», — отметил А.Магера.

Также он перечислил другие случаи, на основании которых народный депутат может быть лишен своих полномочий, но изменения партийности среди этих оснований в законодательстве нет.


«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]