Филатов обнародовал декларацию о доходах

|
Версия для печатиВерсия для печати

Заместитель главы Администрации Президента Украины (АПУ) Алексей Филатов задекларировал 3 миллиона 560 тысяч и 62 гривны доходов за 2014 год. При этом на его банковских счетах находится почти 19 миллионов гривен.

Об этом говорится в его декларации о доходах, обнародованной на сайте Президента Украины.

Согласно декларации, зарплата Алексея Филатова составила 2 миллиона 183 тысяч 75 гривен.

По дивидендам и процентам он получил еще 1 миллион 376 тысяч 987 гривен.

В собственности замглавы АПУ находятся квартира площадью 154 квадратных метров и одна четвертая часть квартиры площадью 49 квадратных метров.

На его счетах в банках находится 18,8 миллионов гривен.

Алексей Филатов задекларировал два автомобиля: «Wolksvagen Touareg» и «Jaguar XK8 coupe» (оба автомобиля — 2007 года выпуска).

Напомним, министр юстиции Петренко за прошедший год заработал 1,6 миллиона гривен. Отметим, сын Петра Порошенко за 2014 год заработал 123 тысяч гривен, а его семья — больше миллиона.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]