Заможні країни законтрактували для себе мільярд зайвих доз вакцини проти коронавірусу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сполучені Штати Америки, Європейський Союз, Великобританія, Австралія, Канада та Японія законтрактували для себе більше 3 мільярдів доз вакцини проти коронавірусу від провідних виробників (Pfizer-BioNTech, Moderna, Oxford-AstraZeneca, Johnson & Johnson та Novavax).

Це на мільярд більше, ніж потрібно для того, щоб зробити всім жителям цих країн по два щеплення, пише Reuters з посиланням на підрахунки правозахисної організації ONE Campaign.

"Цей величезний надлишок є втіленням вакцинного націоналізму", - заявила старший директор ONE Campaign Дженні Оттенхофф.

В організації вважають, що заможні країни повинні поділитися своїми надлишками, щоб світ міг дати дійсно глобальну відповідь на пандемію. Якщо цього не зробити, мільярди людей з бідніших країн будуть позбавлені необхідного захисту і коронавірус продовжить поширюватися.

На минулому тижні Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що три четверті з уже введених доз вакцини (на той час - 128 мільйонів) були використані десятьма країнами, на які припадає 60% світового ВВП.

В той же час в 130 країнах світу, де проживає 2,5 мільярда людей, досі не почали вакцинацію.


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]