Зарплата гендиректора «Укрспецэкспорта» 1,1 миллиона гривень, но патронного завода нет до сих пор

|
Версия для печатиВерсия для печати

Гендиректор «Укрспецэкспорта» Павел Букин задекларировал рекордную зарплату размером 1,1 млн грн.

Согласно информации Единого госреестра деклараций, Букин систематически получает такую высокую зарплату.

2 августа Букин указал зарплату 1 099 785 грн, 4 июля — з/п 786 284 грн, 6 июня — 194 625 грн, 4 мая он также указал зарплату более миллиона — 1 013 998 грн, 3 апреля — 249 128 грн, 1 марта — 291 195 грн, 6 февраля — 160 172 грн.

«Укрспецэкспорт» — госкомпания, которая имеет монопольное право осуществлять экспорт и импорт продукции, услуг военного и двойного назначения.

Ранее сообщалось также, что «Укрспецэкспорт» застраховал свой автопарк в фирме Порошенко-Кононенко за 236 тисяч грн.

Напомним, что идет 4-й год войны с Россией, но завод (заводы) по производству дефицитных боеприпасов - патронов, мин и артиллерийских снарядов - до сих пор не начили строить.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]