Журналисты ТВi заявили о своем решении покинуть канал

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Журналисты телеканала ТВi считают, что люди, которые называют себя новыми владельцами и менеджерами телеканала, разрушили репутацию канала. В связи с чем, бастующие с 23 апреля журналисты, приняли решение уйти с канала. Соответствующее заявление обнародовал вечером 29 апреля ведущий Алексей Лихман в присутствии своих бастующих коллег.

 Под заявлением подписались 30 человек.

 Журналисты не видят дальше возможным выполнять свои профессиональные обязанности на телеканале ТВi, поскольку не могут гарантировать своему зрителю предоставление объективной и непредвзятой информации. И считают, что люди, которые называют себя новыми владельцами и менеджерами телеканала, разрушили репутацию ТВi, говорится в заявлении.

 По словам журналистов, сегодня во время встречи с ними руководство телеканала открыто подтвердило факт выхода в эфир альтернативных выпусков новостей и программ из основной сетки канала. «Фактически, новый менеджмент без предупреждения уже заменил журналистов канала на новых наемных работников. На данный момент журналистам уже закрыли доступ к рабочим станциям и телекамерам», - говорится в заявлении.

 Они также утверждают, что переговоры были сорваны ультиматумом руководителя ООО «Интерпрофит» (продакшн ТВi) Олега Радченко журналисту и ведущему Мустафе Найему о выходе в эфир под угрозой увольнения. А поскольку господин Найем является председателем профсоюзной ячейки, сотрудники воспринимают такие угрозы как давление на весь журналистский коллектив с целью заставить отказаться от своих требований.

Текс заявления:

Напомним, что 29 апреля на ТВi впервые с начала конфликта на канале выйдут в эфир новости, которые должен вести Юлия Литвиненко, а готовят их привлеченные журналисты. Новый руководитель информационного вещания ТВi Егор Чечеринда сообщил «Телекритике», что канал привлекает новых людей, так как планирует расширить информационное вещание и сделать несколько выпусков новостей вместо одного. Он также заверил, что каналу нужны и те, кто бастует, и TBi заинтересован в их возвращении.

 Приводим полный текст заявления коллектива журналистов тви без изменений:

«Шановні глядачі  телеканалу ТВі!

 

 

Протягом тижня Профспілка журналістів телеканалу ТВі очікувала початку переговорів, сподіваючись на конструктивну позицію керівництва та людей, що представляються власниками каналу. Весь цей час ми висловлювали готовність завершити страйк та негайно розпочати роботу в разі виконання наших головних вимог.

 

Починаючи з 23 квітня ані нові власники, ані нове керівництво телеканалу не робило жодних кроків назустріч колективу, відмовляючись надати гарантії, які б дозволили журналістам виконувати свої обов'язки.

 

При цьому нове керівництво телеканалу категорично відмовляється визнавати повноваження осередку Профспілки журналістів ТВі та страйк журналістів телеканалу. Вигадуючи надумані приводи для затягування часу, юристи каналу вимагають у колективу визнати свою провину у перерві роботи каналу і у такий спосіб обґрунтовуючи право на звільнення співробітників каналу.

 

Нагадаємо, страйк колективу ТВі був розпочатий у відповідь на факти цензури та втручання у професійну діяльність журналістів з боку нового керівника телеканалу в особі Артема Шевченка.

 

Натомість під час попередніх зустрічей різні представники нового власника телеканалу разом з новим керівництвом ТВі прямо заявляли про неможливість виконання вимог колективу. Зокрема щодо незастосування санкцій до колективу ТВі, оголошення справжнього власника телеканалу та гарантії невтручання у професійну діяльність журналістів.

 

Крім того, сьогодні під час зустрічі з журналістами керівництво телеканалу ТВі відкрито підтвердило факт виходу в ефір альтернативних випусків новин та програм з основної сітки каналу. Фактично, новий менеджмент без попередження вже замінив журналістів каналу на нових найманих працівників. На даний момент журналістам уже закрили доступ до робочих станцій та телекамер.

 

Остаточно можливість початку переговорів була зірвана врученням керівника ТОВ «Інтерпрофіт» Олегом Радченком письмового ультиматуму про вихід в ефір штатному співробітнику ТВі Мустафі Найєму під загрозу про звільнення. Оскільки Мустафа Найєм є головою Профспілки журналістів телеканалу ТВі, співробітники каналу сприймають такі погрози як тиск на весь колектив журналістів з метою примусити відмовитись від своїх вимог.

 

Зважаючи на вищевикладене, Профспілка журналістів телеканалу ТВі сприймає дії керівництва та власників телеканалу як неконструктивні, нещирі і як такі, що не направлені на поновлення роботи телеканалу ТВі.

 

Ми не вбачаємо далі за можливе виконувати свої професійні обов'язки на телеканалі ТВі, оскільки не можемо гарантувати нашому глядачеві надання об'єктивної та неупередженої інформації. І вважаємо, що люди, які називають себе новими власниками та менеджерами телеканалу, зруйнували репутацію ТВі.

 

У цій ситуації ми бачимо єдиний прийнятний для нас вихід - піти».

«Аргумент»

 

По материалам: Телекритика

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:44
Швеція дозволить НАТО розмістити війська блоку до офіційного вступу в Альянс
16:21
Кримінальна родина засудженого за держзраду експосадовця ОДА Кізіменка отримає майже 20 млн грн за ремонт дороги в Краматорську - ЗМІ
15:43
ДБР затримало власників заводу в Полтаві, який поставляв комплектуючі в рф після 24 лютого
15:12
На Нікопольщині стали водоканали та насосна станція - вода відійшла від берега на 500 метрів
14:34
Сьогодні Московський Патріархат має звільнити лавру – Мінкульт
14:04
Столтенберг: Питання членства України в НАТО майже вирішено, у Путіна немає права вето
13:57
11 червня в Києво-Печерській Лаврі вперше помоляться за Івана Мазепу
13:19
ОВА: ситуація в регіонах України станом на 9 червня
12:39
Затриманий прикорднниками піп упц мп отримуватиме «духовне зцілення» в СБУ
12:13
Верховний суд Нідерландів постановив повернути Україні "скіфське золото"

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]