Зміни клімату матиме катастрофічні наслідки для 1 мільярда людей

|
Версия для печатиВерсия для печати

На кліматичному саміті COP26 у Глазго науковці Метеорологічного центру Сполученого Королівства представили дослідження про можливі наслідки глобального потепління у світі.

Про це повідомляє The Guardian.

Науковці зазначили, що приблизно на 1 мільярд людей чекає життя у нестерпній спеці, якщо глобальна температура зросте лише на 2 градуси Цельсія.

Такою спекою, згідно з результатами дослідження, є температура 35C, оскільки за такої температури людське тіло не охолоджується завдяки потовиділенню, і довге перебування на такій спеці навіть для здорової людини може бути летальним. Максимальною температурою, яка є прийнятною для роботи на повітрі, вважається 32C.

Також науковці відзначили, що найбільше постраждають від потепління тропічні країни, такі як Бразилія, Ефіопія та Індія. Зокрема деякі частини цих країн можуть стати непридатними для життя людей.

«Наше дослідження показує райони світу, де можуть проявитися найгірші наслідки зміни клімату. Утім, усі без винятку регіони світу, включаючи Велику Британію та Європу, можуть також постраждати доволі серйозно», - заявив професор Альберт Тенк.

Також у дослідженні йшлося про те, що найнебезпечнішим місцем унаслідок жахливої спеки може стати Північнокитайська рівнина – один з найбільш густонаселених регіонів, який також є одним з найважливіших для постачання продовольства у решту країни.

Раніше повідомлялося, що на кліматичному саміті в Глазго колишній президент США Барак Обама підтримав наміри Байдена виділити кошти на боротьбу зі змінами клімату, а також розкритикував дії Росії та Китаю.

31 жовтня у Глазго під егідою ООН розпочалася міжнародна конференція СОР-26 щодо відповіді на глобальні зміни клімату. У рамках конференції, що триватиме до 12 листопада, відбувся саміт світових лідерів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]