Отток капитала из РФ в 2014 году может достичь $120 млрд — Минэкономразвития России

|
Версия для печатиВерсия для печати
«Отток капитала из России в 2014 году может превысить $90 млрд», — заявила глава Центробанка России Эльвира Набиуллина.

Как сообщает ИТАР-ТАСС, ссылаясь на Минэкономразвития, отток капитала из РФ в 2014 году может составить от $90 млрд до 120 млрд.

«Отток капитала может оказаться более $90 млрд. Но есть много факторов, на него влияющих, и их действие в ближайшее время предсказать не представляется возможным», — сказала Набиуллина, добавив, что в августе, к примеру, было зафиксировано некоторое снижение оттока.

Напомним, что на фоне роста геополитической напряженности, Россия только за первое полугодие 2014 года потеряла $74,6 млрд . В первом квартале отток составил $48,8 млрд, во втором — $25,8 млрд.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]