
У центрі окупованого росіянами Мелітополя пролунав сильний вибух, підірвали автомобіль колаборанта Івана Ткача, який організував перевезення найманців "Вагнера" і ЗС РФ до лінії фронту у Запорізькій області.
Про це повідомляють РИА Мелитополь [2], законний міський голова Мелітополя Іван Федоров [3], колаборант Володимир Рогов [4].
"РИА Мелитополь" повідомляє, що, за попередньою інформацією, у Мелітополі підірвали автомобіль – за адресою Героїв України, 48. Вибух стався у дворі житлової дев'ятиповерхівки.
У ЗМІ повідомили, що убито "чиновника".
Пізніше ЗМІ повідомили, що йдеться про Івана Ткача, якого з початку вересня 2022 року окупанти призначили на посаду директора "Муниципального унитарного предприятия "Городской транспорт" военно-гражданской администрации г. Мелитополь".
Він налагодив транспортне сполучення з ТОТ АР Крим, Донецької та Луганської областей, про що відкрито повідомляв у пропагандистських відео.
Ткач займався організацією переміщення особового складу ЗС РФ з Донецької, Херсонської областей та ТОТ АР Крим до Запорізької області і назад.
Задіявши рухомий склад "МУП "Городской транспорт", він організовував перевезення найманців ПВК "Вагнер" до лінії бойового зіткнення у Запорізькій області.
Колаборант Володимир Рогов заявив, що підірваний автомобіль "Toyota Land Cruiser Prado" належав Ткачу.
Спершу Рогов повідомив, що одна людина постраждала під час вибуху, пізніше – що постраждали двоє людей: чоловік і жінка. Обох госпіталізовано.
За словами Рогова, підрив здійснили за допомогою саморобного вибухового пристрою.
Ставленик РФ у Запорізькій області заявив, що "за попередніми даними, сила вибуху, що знищив автомобіль у районі ринку на вул. Кірова, становила близько 1 кг вибухової речовини в тротиловому еквіваленті".
Також звучала інформація, що могли підірвали авто пожежника-колаборанта Дмитра Кучеркова.
Дмитро Кучерков – колишній в. о. начальника Мелітопольського міськрайонного управління ДСНС, який пішов на співпрацю з окупантами.

Дмитро Кучерков. ФОТО З TELEGRAM РИА МЕЛИТОПОЛЬ
У Telegram-каналах публікують фото і відео з місця вибуху.
Це вже не вперше в Мелітополі підривають автівку.
23 грудня 2022 року в центрі окупованого міста підірвалася машина російських загарбників, серед постраждалих був поліцейський-колаборант Андрій Блавацький.
15 листопада від вибуху в будинку постраждав колишній депутат ОПЗЖ і колаборант Дмитро Трухін, а 6 грудня – колаборант Микола Волик.
«Аргумент» [5]
На цю тему:
Ссылки:
[1] https://argumentua.com/konflikt-s-rossiei
[2] https://t.me/riamelitopol/85490
[3] https://t.me/ivan_fedorov_melitopol/1515
[4] https://t.me/vrogov/8141
[5] http://argumentua.com
[6] https://argumentua.com/novini/u-timchasovo-okupovanomu-energodar-p-d-rvali-kolaboranta
[7] https://argumentua.com/novini/u-timchasovo-okupovanomu-berdyansku-p-d-rvali-avto-z-kolaborantkoyu
[8] https://argumentua.com/novini/soratnika-kivi-p-d-rvali-u-mel-topol