Боги войны

|

Наполеон Бонапарт как-то сказал: "Чем хуже у полководца армия, тем лучше должна быть у него артиллерия". Это правда, ведь именно огневая мощь пушек компенсирует недостаточную боевитость пехоты. И если пехота — "матушка", "царица полей", то артиллерию не зря называют "богом войны".

По пятьсот километров в день - от передовой до передовой проделывает волонтер  Юрий Касьянов, военным он возит все то необходимое. чего не может пока предоставить государство, обратно он привозит рассказы о войне и фотографии, которыми он делится на своей странице в Фейсбуке.

Карточка ПРИВАТ для помощи волонтерам: 5457 0822 3202 1415 Юрий Касьянов


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]