Что может ждать Крым под Российской оккупацией, на примере Южной Осетии

|

Известный российский дизайнер, изобретатель, бизнесмен, блогер и путешественник Артемий Лебедев, организовал поездку в Южною Осетию через два года после войны России с Грузией, в результате которой Россия окупировала эту часть Грузии,  

Экспедиция в составе двух автомобилей пересекла границу Грузии с Северной Осетией. Чтобы попасть в Цхинвали, нужно доехать до Владикавказа и поехать другой дорогой, которая когда-то вела в Грузию. Еще одна граница — и путешественники  на территории Южной Осетии, страны, которую кроме России уже признали Никарагуа, Венесуэла и Науру. Все фото и описания Артемий Лебедев /  tema.ru 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]