Динаміка знищення російських загарбників в Україні (інфографіка)

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 За час повномасштабної війни проти України росія не більше трьох разів називала свої дані про втрати, причому їх було в кілька разів занижено. За останньою оцінкою США, озвученою на початку лютого, вбито та поранено вже близько 200 тисяч російських військових. За інформацією Генштабу ЗСУ, знищено вже понад 140 тисяч окупантів.

При цьому, як зазначили нещодавно в розвідці, зараз втрати росіян найбільші з початку війни, це пов'язано з інтенсивними боями на Донбасі: прагнучи будь-що досягти хоч якихось успіхів, командування закидає фронт живою силою. На інфографіці  видання «Слово і діло» – динаміка знищення окупантів із 24 лютого по тижнях та місяцях.

 динаміка знищення окупантів із 24 лютого по тижнях та місяцях.

Якщо дивитися на дані про втрати росії за тиждень, то рекордними вони були на початку повномасштабного вторгнення: у період з 24 лютого до 2 березня було вбито 9 тисяч окупантів.

За другий тиждень війни росія втратила 3 тисячі 430 військових. У березні-серпні за тиждень українські військові знищували від тисячі до близько двох тисяч окупантів.

Починаючи із серпня, втрати російської армії зросли. Наприкінці серпня – на початку жовтня окупанти втрачали до 2,8 тисяч осіб на тиждень, а наприкінці жовтня – першій половині листопада вже більше 4 тисяч. Далі до кінця року щотижневі втрати росіян становили від 3,5 до 5 тисяч військових на тиждень.

Читайте також: Розгром російських окупантів під Вугледаром. Як це сталось

Починаючи з середини січня, щотижневі втрати окупаційної армії перевищують 5 тисяч осіб.

У місячному розрізі найневдалішим для росіян був цей січень: протягом місяця знищили 21 тисячу 700 окупантів. На день росія втрачала по 500-900 осіб.

За перший місяць повномасштабної війни, тобто за п'ять днів лютого, путін втратив в Україні 5 тисяч 710 військових.

У березні було вбито майже 12 тисяч окупантів, а після відступу росії з півночі України їхні втрати знизилися: квітень – 5,8 тисяч вбитих, травень – 7,2 тисяч, червень – трохи більше 5 тисяч, липень – 5 тисяч 280, серпень – 7 тисяч 320.

За вересень – місяць, коли Збройні сили України змогли провести стрімкий контрнаступ у Харківській області – росія втратила 11 тисяч 260 військових.

Далі втрати почали зростати: жовтень – 12 тисяч 860 убитих окупантів, листопад – 16 тисяч 970 убитих, грудень – 17 тисяч 280.

Після рекордних втрат у січні за лютий було знищено трохи більше ніж 12 тисяч російських військових, проте місяць ще не скінчився.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців
15:02
Ціна на газ для населення залишиться незмінною до травня 2025 року
14:06
Захід нарешті помітив російських терористів у рясах
13:59
ДП "Документ" тимчасово не видає документи за кордоном
12:03
Сергій Удод ("Гудвін"): Як організувати ефективну медслужбу в батальйоні
11:03
Звичайне шахрайство: жителі "хрущовки" з Нетішина переказали понад 3,6 млн грн партії "Слуга народу" - Рух "Чесно" викрив мережу фіктивних донорів партії влади

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]