Фотографии из телефона подстреленного в Донецке «кадыровца» - работника МВД России

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

О наличии в рядах донецко-луганских террористов, боевиков-кадыровце, в последние дни говорят много. Появилось множество видеодоказательств из присутствия и активного участвия в зоне конфликта.

Сегодня мы публикуем еще одно доказательство, полученное непосредственно от одного из них, которого подстрелили украинские силовики 26 мая в Донецке, во время зачистки международного аєропорта. Фотографии из телефона подстреленного боевика, указывают на то, что он был или является работником МВД России, в часности и то что он из Чечни, на фото в гараже видны авто с региональным номером 95.

Террорист из России готов убивать украинцев с крыши Донецкого аэропорта

Кадр из видео на котором запечатлен еще целый «герой» на шапочке надпись 95 регион

Тут «герой» уже поврежден

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]