Какие фотографии запрещены в Беларуси

|

5 декабря у посольства Белоруссии в Москве разогнали пикет в поддержку белорусских фотографов, работы которых вошли в каталог фотовыставки Belarus Press Photo.

 

Пикет был организован фотографом Викторией Ивлевой в знак протеста против сожжения республиканской таможней 41 альбома-сборника выставки «Пресс-фото Беларуси», московская полиция задержала пятерых участников пикетов..

При попытке ввезти фотографии на территорию республики каталог был задержан по решению начальника таможни города Ошмяны Гродненской области, который решил уничтожить экспонаты выставки. При этом ранее Belarus Press Photo проводилась в том числе и в Минске. Издание «Лента.ру» опубликовало эти фотографии, вызвавшие недовольство белорусской власти.  

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]