Исторический кадр, Евромайдан 14 декабря 2013 года

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Вчера на Европейской площади состоялся довольно большой митинг в поддержку Януковича. Людей свозили поездами, автобусами, маршруткамимногих заставляли ехать под угрозой увольнения. Унылый митинг, вели унылые ораторы и такие же скучные музыканты.

На Евромайдане же бурлила настоящая жизнь, вновь собравшаяся в прежнем составе группа «Океан Эльзы» дала, как ребята сами призанлись, самый масштабный живой концерт в своей истории. Вакарчук, перед выступлением сообщил, что они посвятили свое выступление жестоко избитым во время разгона митинга 30 ноября, незаконно задержанным 1 декабря и всем, кто борется за правду. Люди на Майдане, спели гимн подсвечивая фонариками, мобилками, зажигалками (на фото: Ирины Шишковской)

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]