Из архива СБУ. Фонд 42, дело 33. Отчет 8-отдела управления госбезопасности НКВД УССР

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Из архива СБУ. Фонд 42, дело 33. Отчет 8-отдела управления госбезопасности НКВД УССР наркому внутренних дел Украины Леплевскому о "работе" органов с 1 июня 1937 по 10 января 1938 года.

За 7 месяцев и 10 дней чекисты  в Украине арестовали 180.350 человек, из которых 68.600 приговорены к расстрелу.

В США с 1608 по 2016 год, было казнено 15.931 человек, отмечает Konstantin Boguslavskiy, опубликовавший архивные документы.

За 408 лет США казнили в 4 раза меньше людей, чем чекисты одной только УССР за 7 месяцев.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]