Королева Елизавета II и пулемет

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Королева Елизавета II осматривает оружие, во время инспекции бронированного полка британской Королевской конной гвардии, расположенного в Комбермир-Барраскс (Combermere Barracks), 26 ноября 2012 года

Британская Королевская конная гвардия классифицируется как отдельный род войск и состоит из двух полков: Лейб-гвардейского и Синего драгунского (Королевский конно-гвардейский полк и 1-й Драгунский полк). Они являются старейшими воинскими подразделениями Британской армии, традиции которых исчисляются с 1660 года и выступают в качестве королевской личной охраны. Фото: (David Parker / AFP / Getty Images)

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]