Лучшие фотографии дикой природы на конкурсе BBC WildLife Photographer of the Year

|

Главный приз конкурса на лучшего фотографа дикой природы, проводимого компанией Veolia Environnement (Veolia Environnement Wildlife Photographer of the Year), получил Пол Никлен из Канады. Фотографию под названием «Императорские пингвины, прорывающиеся сквозь пузыри» он сделал на замороженном краю моря Росса в Антарктиде.  

Организованный лондонским Музеем естествознания и журналом Би-би-си «Wildlife», конкурс проводится уже в 48-ой раз. Выставка лучших работ открывается в Музее естествознания в пятницу, 19 октября. Источник: The Natural History Museum


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]