Некуда плыть

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Рекордная за полвека засуха установилась более чем в двадцати американских штатах. Самая сложная ситуация - на юге и в центре страны.

Дождей там не было уже несколько недель, столбики термометров не опускаются ниже 35 градусов. У фермеров гибнет урожай. Местные власти говорят, что если ситуация не изменится, то проблемы могут возникнуть и с питьевой водой. 

На фото лодки стоят на сухой, потрескавшейся земле дна в бухте на водохранилище в Ноблесвилль, штат Индиана, 16 июля. Уровень воды снизился почти на 6 метров от нормального, воду  забирают на ослуживания нужд штата Индианаполис. Фото Майкл Конрой / AP


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]