Разоружение гражданского населения Венесуэлы

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото: Carlos Garcia Rawlins / Reuters

 Закон, запрещающий свободную реализацию оружия и боеприпасов, вступил в действие в Венесуэле в рамках правительственной борьбы с ростом числа убийств в Каракасе.

Правительство страны также продлило амнистию для торговцев и покупателей нелегального оружия при условии добровольной сдачи ими контрабандной продукции.

По словам представителей правящей Единой социалистической партии Венесуэлы, конечная цель пакта реформ - полное разоружение гражданского населения страны.

За последние годы в связи с резким ростом уличного насилия Каракас неоднократно признавался одним из опаснейших городов Латинской Америки.

В минувшие выходные, полиция и солдаты вооруженных сил страны, провели показательное уничтожение конфискованных у населения стволов.

Фото: Carlos Garcia Rawlins / Reuters


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]