У ЗМІ з'явився новий аудіозапис розмов Медведчука з Сурковим

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 У ЗМІ з'явився новий аудіозапис розмов, на якому голоси, схожі на голоси лідера ОПЗЖ, народного депутата Віктора Медведчука і колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова, обговорюють, зокрема, корупційні схеми на окупованих територіях Донбасу і формування так званої Ради міст.

Якщо першим місцем опублікування плівок було вибране видання "Цензор.НЕТ", то другу - і не останню подачу - ОП вирішив дати на сайт «Обозреватель» , зазначає ZN.ua.

Всього на записи подано 3 розмови. У них йдеться про так званого міністра оборони окупованої частини Донеччини Володимирі Кононова на прізвисько "Цар". Також людина з голосом, схожим на голос Суркова озвучив своє бачення Мінських угод і особливого статусу Донбасу. Його співрозмовник (імовірно Медведчук) активно працював над сценарієм, необхідним Росії.

У першій бесіді про "Царя" фігурує також ім'я Тарас. Журналісти припускають, що йшлося про соратника Медведчука, проросійського політика Тараса Козака, проти якого РНБО запровадила санкції.

Публікуємо повну розшифровку опублікованих записів:

Розмова 1

Голос, схожий на Суркова (далі - С): Алло.

Голос, схожий на Медведчука (далі - М): Так-так.

С: Віть, ну буде "Цар" там.

М: А?

С: Кононов, "Цар" буде (так званий "міністр оборони "ДНР". – Ред.)

М: Кононов, так?

С: Так, позивний у нього "Цар". Передадуть всі координати Тарасу (орієнтовно – Козаку. – Ред.)

М: Тарасу дадуть зараз, так?

С: Так, тому що вони там Даму спочатку назвали. Дама добре, але мало.

М: А Кононов – він "міністр оборони"?

С: Так. Він сам буде цим займатися.

М: Є, давай. Бувай, дякую.

Розмова II

У другій бесіді знову згадується горезвісний "Цар". Зокрема, його не зовсім вдалі переговори з посадовою особою зі Служби Безпеки України. На цей раз співрозмовники обговорюють поставки готівки в окуповане Дебальцеве.

М: Є прохання, Славо. Там із "Царем" зв'язався Сергій Сергійович, еге ж? Він не Сергій Сергійович, він узагалі... Це Грицак – перший заступник голови СБУ. А той йому почав: "Ти знаєш, із ким ти розмовляєш?" Той каже: "Давай на нейтральній території зустрінемося, обговоримо залізничний вузол, Дебальцеве і доставку... А той почав: "Та ну, з ким ти розмовляєш". Якось йому натякнути, що та теж людина немаленька, він генерал-полковник, до речі.

С: Алло, Віть. А тема там якась?

М: А тема Дебальцевого і поставок туди готівки.

С: А, це він про цю ж тему, я зрозумів.

М: Ця людина – він перший заступник голови СБУ. Це той, який зі мною працює, і щодо полонених зокрема.

С: Я читав, його призначили, зокрема щодо полонених. Добре, зараз спробуємо щось зробити, так.

М: Ну коротше скажи... Той не може ж йому по телефону пояснювати... Просто скажи – нормальна людина теж...

С: Шанована людина, так?

М: Шестірок не даємо, так! Так-так, шановані люди.

Розмова III

У третій телефонній розмові ймовірніСу рков і Медведчук обговорюють створення так званої Ради міст. Медведчук розповів, що "викинув" її в контексті 2 законів. Крім того, політик згадує Президента України.

М: Але якщо давати це в контексті двох законів, то ось цю Раду міст я викинув. Тому що нібито є той закон... Це ж я давав для нашого президента, який нібито подивився і каже: "Запропонуй". Я кажу: "Це не підійде". "А ти запропонуй". Ну я запропонував. Це не підійшло. Все, завтра з'являється... Його ж немає, він у від'їзді, його немає? Він же поїхав, а тільки буде завтра.

С: Угу.

М: У мене така пропозиція. Ось, що я тобі надіслав тоді раніше. Де ця Рада міст була.

С: Так!

М: Так-так, у мене він є.

С: Він же в тебе є. Ось це ось можна провести. Ну, далі...

М: Є, звичайно.

С: Але...

М: Все, я, послухай. Так давай, ось ти подумай добре... Може ще щось додати треба? Це ж торгівля почалася? Послухай, до цього я ж не казав про те, що хтось щось бачив або щось хтось робить. Це моя думка.

С: Так, робить. Але нижче відступати, Віть, ну неможливо.

М: Почекай-почекай. Добре, я обговорю.

С: Для мене дуже важливий ось це політичний вимір, там Рада міст, якась платформа...

Нагадаємо, перший запис   розмови людей, голоси яких схожі на голоси Медведчука і Суркова,   з'явилися в ЗМІ 25 лютого. В СБУ запевнили, що аудіозаписи ретельно вивчаються на предмет наявності в діях співрозмовників ознак складу злочину.

У «Європейської солідарності» Порошенко стверджують, що до   «Сливу» записів причетний заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов. І таким чином влада намагається дискредитувати його, пов'язуючи з кумом президента РФ.

9 березня   Служба безпеки України допитала Віктора Медведчука. У Баканова поскаржилися на те, що Петро Порошенко на допит не з'явився. А в «Слугу народу» не під запис заявили про те, що «Порошенко, швидше за все, чекає кримінальна справа разом з Медведчуком».

15 березня в Верховній Раді зареєстрували проект постанови про створення нової Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування записів, ініціатором став глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]