Україна може отримати потужні американські бойові машини Bradley, понад 4 млн доларів за кожну

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня Bradley

США обдумують можливість надання Україні бойових машин Bradley Fighting Vehicles, здатних знищити будь-яку іншу техніку на полі бою, включаючи танки - для посилення наземних бойових дій. Про це повідомляє американське видання The Hill.

Цей бойовий транспортний засіб є швидким і маневреним та вважається значно ефективнішим і швидшим, ніж M113, які були надані Україні Сполученими Штатами раніше, а їх потужніша підвіска збільшує швидкість на бездоріжжі. За даними видання Defense News, армія США планує до 2029 року закупити понад 700 бойових машин Bradley по 4.35 мальйонів доларів за одиницю.

“Bradley забезпечить суттєве підвищення наземної бойової спроможності, оскільки це, по суті, легкий танк", — сказав у коментарі виданню Блумберг Марк Канчіан, колишній аналітик Білого дому з оборонного бюджету, який зараз працює у Центрі стратегічних і міжнародних досліджень.

“На відміну від M113, Bradley добре озброєний потужною 25-мм гарматою та протитанковими ракетами TOW. У Сполучених Штатах багато Bradley, хоча деякі з них старіші та потребують модернізації, тому запаси не є проблемою», - додав експерт. Варто зауважити, що мине кілька місяців, перш ніж Україна зможе їх використовувати, оскільки екіпажі та інженери повинні пройти відповідне навчання.

Остаточне рішення про включення цих транспортних засобів до подальшого пакету військової підтримки на урядовому рівні ще не ухвалене, - повідомили джерела журналістам Bloomberg. Але таку можливість розглядають, додає видання, у відповідності до запитів Києва щодо потужностей, необхідних Україні для захисту.

Київ просить у західних союзників танки, ракети більшої дальності, броню та системи протиповітряної оборони, зокрема, через інформацію розвідки про те, що Росія готується активізувати своє вторгнення в Україну шляхом масованого наземного наступу.

Бойова машина Bradley, виготовлена компанією BAE Systems, є потужною легкоброньованою гусеничною машиною із запасом ходу приблизно 300 миль (480 км). Оснащена встановленою вогневою міццю середньої та великої дальності, машина здатна знищити будь-яку іншу техніку на полі бою, включаючи танки.

Як повідомляв Голос Америки, згідно з експертними прогнозами на 2023 рік, українці не відразу, але отримають потрібну зброю. Танки, дрони, ATACMS для України – найшвидший спосіб закінчити війну, вважають військові експерти.

«Це може звучати як парадокс, але військова підтримка України – це найшвидший шлях до миру», – сказав Столтенберг в інтерв’ю у останні дні 2022 року.

Як повідомляв "Голос Америки", президент США Джо Байден підписав закон про бюджет країни на 2023 рік з витратами на рівні 1,7 трлн дол, серед яких, зокрема, передбачено майже 45 мільярдів доларів допомоги Україні. 9 млрд. дол. виділено на фінансування Ініціативи з безпекової допомоги Україні, яка передбачає, серед іншого, надання Україні устаткування, навчання, логістику та поставки на підтримку Збройних сил України.

Джерело: Голос Америки


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]