Ватники в живописи

|

 С легкой руки   украинцев слово "ватник" последние месяцы прочно вошло в русский жаргон.  Этим словом называют тупое русское быдло, верящее в Путина и телевизор. Это у них как tibla у эстонцев (презрительная кличка русских, от "ты, бля"). Сначала казалось, что ассоциация тупого быдла с этим видом одежды - это нечто новое, придуманное в наше время.

Пока не вспомнилось про некоторых русских художников времен позднего совка. Гитлер в свое время назвал таких граждан национал-предателями. И вот они-то, эти художники-предатели, и придумали ватников. Ниже - небольшая подборка картин в доказательство. Автор подборки:  reukraine.blogspot.de 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]