Владимир Владимирович Путин. Человек и беззащитный российский бомбардировщик

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Похоже российский президент создал вчера новый мем, насмешив своим заявлением множество людей.

На климатическом саммите ООН в Париже, отвечая на вопрос Путин сказал: «Насколько я себе представляю, то есть не представляю, а видел, все внимательно слушали, подавляющее большинство разделяют тот тезис, согласно которому не было никакой необходимости наносить удар по беззащитному российскому бомбардировщику».  

Следуя логике Путина, полицейский с автоматом не должен стрелять в террориста с пистолетом, потому, что по отношению к вооруженному автоматом правоохранителю террорист будет беззащитным. 

В соцсетях сразу же подхватили это крылатое выражение:

Журналист Ekaterina Sergatskova нашла очень  емкую формулу в стиле Маяковского: «Владимир Владимирович Путин. Человек и беззащитный российский бомбардировщик» 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]