Вызывающий «Запор» у Кабмина

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Автомобильные стоянки у Верховной Рады и Кабинета Министров Украины, обычно впечатляют даже видавших виды заезжих туристов, такое скопление роскошных, дорогих машин. редко увидишь на Западе.  Беда в том, что наравне с часами, костюмами Бриони, люкс-автомобили являются для украинской псевдо-элиты своеобразным мерилом. 

Даже чиновники средней руки, пытаются оъяснить острую необходимость передвигаться на столь дорогих машинах тем, что иные варианты не продходят, потому что они, якобы менее надежны, менее комфортны, в конце концов, менее престижны. Отсутствие интеллекта, совести, отвественности, не смущает, а вот ездить  на тех же машинах, что и большая часть остальных автовладельцев. - западло.

И этот продукт отечественного автомобилестроения. на фотографии, вызывает у таких индивидов состояние психического дискомфорта, вызванное столкновением в его сумрачном сознании конфликтующих представлений о рамках дозволенного. Фото:  facebook 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]