Саакашвили уволил 20 чиновников и ликвидировал два отдела Одесской ОГА

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава Одесской областной государственной администрации Михаил Саакашвили уволил 20 чиновников и разогнал два подразделения Одесской ОГА .

Об этом сообщает местное издание «Думская».

Отмечается, что Саакашвили заслушал доклады руководителей отдела внутреннего аудита и управления взаимодействия с правоохранительными органами, оборонной работы, предотвращения и выявления коррупции.

В ходе часовой беседы выяснилось, что реальных результатов борьбы с коррупцией за прошедший год нет.

Заслушав доклады, Михаил Саакашвили принял решение ликвидировать подразделения внутреннего аудита и взаимодействия с правоохранительными органами и уволить 20 сотрудников.

Он также сообщил, что намерен передать функции по выявлению коррупции общественности и готов предоставить для этого помещение в ОГА.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]