Неперевершене нахабство і цинізм

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Особливість у нас одна: мародери у владі і їхні підлабузники у військовому керівництві. Обороняти свою землю і волю не можна бути готовим на 15, 37 або 72 відсотки. Бо 72 відсотки дорівнюються нулю, ще й зайвими втратами. Або ти готовий воювати за своє до кінця, або ти не витрачаєш ресурси на оборону і здаєшся.

В продовження дописів Glen Grant, Gary V. Koval та Natan Chazin про сучасну війну і Збройні Сили України.

Я повністю поділяю ті тези і навіть ставлюся до нинішніх військових можновладців набагато гірше, ніж вони.

Ті критики їхніх тез, які намагаються робити вигляд конструктивної критики, пишуть що це не про наше військо, що не враховані наші особливості, що ресурсів нема, тому мусимо ліпити з лайна цукерки і робити вигляд, що дуже смачно.

Особливість у нас одна: мародери у владі і їхні підлабузники у військовому керівництві.

В тему: НАБУ вышло на Кремль?

Ті самі підлабузники, які за "злочинних попередників" обіймали вищі посади в нашому війську і радісно рапортували, що все гаразд, броня міцна, танки спритні і ворог не пройде. Тому, пані та панове, треба це чесно взнати і всіх їх позбавитися, натомість обрати в абсолютно демократичний спосіб тих, хто не буде красти, брехати і буде робити належне для оборони, відповідно не дасть красти і брехати військовим, а тих, хто не спроможний не красти, не брехати, дотримуватися моралі і честі, вижене геть.

Коли є гроші на бронекатери (ага, мають вирішальну роль у такій війні), на Роттердами+, на списання по 2 млн. гривень на взводні опорні пункти у другому ешелоні, на Мальдиви і Сейшели, на сніданки у Трампа за 25000 доларів, казати, що нема грошей на нормальну армію є щонайменше безчесним, як на мене просто бридким і огидним.

І головне: обороняти свою землю і волю не можна бути готовим на 15, 37 або 72 відсотки. Бо 72 відсотки дорівнюються нулю, ще й зайвими втратами. Або ти готовий воювати за своє до кінця, або ти не витрачаєш ресурси на оборону і здаєшся. Так чесно.

Повторю: все наше вище військове керівництво вважає, що проти Московії ми воювати не можемо, воювати проти неї вони не хочуть, тому і не роблять нібито всім зрозумілого для збройного опору.

Крім зазначеного в статтях Гері, Глена і Натана, особливий наголос зроблю на підготовці населення і території до масового збройного опору, навчання масово резерву для територіальної оборони і руху опору, озброєння такого резерву, створення запасів інженерних боєприпасів, вибухівки, інших запасів для опору. Це відносно дешево. Готовність до масового збройного опору це найкращий запобіжних для великого наступу ворога і окупації. Цього майже не робиться. Все, що робиться, здебільшого показуха.

Чому цього нема, чому не робиться? Спитайте у Полторака, Муженка. А якщо вони щось заперечуватимуть і розповідатимуть як широко розгорнули і щільно згуртували відсоток жирів у маслі, влаштуйте мені з ними очну дискусію. В мене посадовий рівень як у заступників Полторака і кваліфікація для такої дискусії достатня. Досвід навчання резервістів в мене однозначно більший, ніж у них. Проте я впевнений, що у них сміливості на таку дискусію з професіоналом не вистачить, бо крити нема чим.

P.S. Є дійсно річ, в якій Порошенко неперевершений. На пару з Ахмєтовим.

Це обкладати власне населення під час війни непідйомними поборами, і замість зміцнення оборони виводити ці гроші за кордон зокрема через брудні оборудки з країною-агресором.

Дійсно, неперевершене нахабство і цинізм.

***

Святослав Стеценко, опубліковано на сторінці автора в Фейсбук


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]