Нові правила виїзду з окупованої Луганщини - спроба приховати передислокацію росіян

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Окупаційна адміністрація самопроголошеної «ЛНР» змінила правила пропуску через  КПВВ «Станиця Луганська». З 9 жовтня указом ватажка «ЛНР» Пасічника скасовано норму про те, що мешканці окупованих районів можуть раз на місяць виїжджати на підконтрольну Україні територію.

Наразі перейти на контрольовану територію зможуть тільки люди з попередньо сформованих списків та за наявності певних причин. Виїхати з «ЛНР» можна буде лише за списками, які сформує т.зв. «робоча группа», та за наступних підстав: для лікування, для навчання, для догляду за близьким родичем і для поховань.

Як уточнила  «міністр охорони здоров’я ЛНР»  Наталія Пащенко, дані заходи будуть діяти як мінімум 10 листопада 2021 року. За її словами, посилення пропуску стосуються й пенсіонерів, які регулярно перетинають КПВВ для отримання українських виплат.

Ці заходи окупанти пояснюють необхідністю боротьби з коронавірусом.

На цю тему: Демонтаж "митних постів" на кордоні між "ДНР" і "ЛНР" почали бойовики

Утім зазначу, що розгорнутий окупантами комплекс заходів начебто для протидії епідемії коронавірусу, насправді має на меті виявити канали витоку інформації про військово-політичну ситуацію в ОРДЛО на користь України.

Варто нагадати, що аналогічний комплекс оперативних заходів був запроваджений окупаційною владою у червні 2020 року. Тоді це співпало по часу із інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» про передислокацію окремих підрозділів ЗС РФ з території РФ натериторію окупованих районів Луганської області і підготовки проросійськими бойовиками нових збройних провокацій у Луганській області. Ця інформація пізніше була підтверджена місією ОБСЄ.

Нинішня ситуація небезпечна ще і тому, що проходять батальйонно-тактичні навчання бойовиків на території всіх без винятку полігонів, а саме: «лутугинських таборів» (біля селищ Мирне, Круглик і Шимшинівка) та с. Бугаївка.

За інформацією спостерігачів місії ОБСЄ, на полігоні, розташованому поблизу населеного пункту Бугаївка, за даними повітряного спостереження виявлено: танки невстановленого типу - 26 од.; бойові броньовані машини - 71 од.; самохідні гаубиці невстановленого типу - 17 од.; буксирувані гаубиці невстановленого типу - 11 од. На полігоні поблизу населеного пункту Круглик (31 км на північний захід Луганська) виявлено: танки не встановленого типу - 55 од. На полігоні поблизу населеного пункту Мирне (28 км на північний захід Луганська) виявлено: самохідні гаубиці невстановленого типу - 10 од.; буксирувані гаубиці невстановленого типу - 16 од.; бойові броньовані машини - 79 од.

Крім того, на щастинському та первомайсько-стаханівському напрямку  була зафіксована передислокація живої сили, важкої бронетехніки і ствольної артилерії.

Звертаю увагу, що проведення цих батальйонно-тактичних навчань було «прикрите» інформаційними вкиданнями ватажка «ЛНР» Леоніда Пасічника про перенесення проведення військових зборів резервістів. Згідно з «указом» Пасічника, «навчальні військові збори перебуваючих у запасі» відбудуться з 11 по 15 жовтня. Раніше були оголошені терміни зборів в період з 4 по 8 жовтня 2021 року.

На цю тему: Bellingcat довів, що ватажки терористів «Л/ДНР» було агентами ГРУ та ФСБ

Показово, що саме з 10 жовтня, тобто, напередодні проведення військових зборів, встипули в силу нові правила пропуску через  КПВВ «Станиця Луганська».

За інформацією речниці Луганського прикордонного загону Тетяни Летошко, станом на 10:00 11 жовтня на КПВВ «Станиця Луганська» до  окупованої території було пропущено 298 людей. Однак до КПВВ з боку окупованої території не прослідувала жодна особа.

Російськими спеціальними службами і їхніми місцевими посіпаками задіяно комплекс оперативних заходів з метою унеможливлення витоку інформації про передислокацію підрозділів ЗС Росії безпосередньо до лінії розмежування. Це головна причина зміни правил пропуску через  КПВВ «Станиця Луганська».

Д. Снєгирьов, спеціально для видання «Аргумент»


На цю тему:

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]