СБУ гарантовано “не знайшла” Медведчука?

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

“Справа Медведчука” схожа на ще одне шоу "95 Кварталу”. Блогери про справу Медведчука і не тільки:


Баканов каже, що Тарас Козак зараз перебуває у Росії, а Віктор Медведчук начебто в Україні. Де саме в Україні - Баканов не знає.

Два дні тому, 9 травня Медведчук з Рабіновичем розсікав на УАЗику проспектом Перемоги і Хрещатиком у Києві. Але тоді Венедіктова і Баканов не бачили ще підстав для вручення підозри Медведчуку? На кого цей концерт розрахований?

Сергій Руденко

На цю тему: Віктор Медведчук очікувано виявився боягузом, він ховається від вручення підозри


80 днів – саме стільки українська влада дала Медведчуку, щоб підготуватися до порушення кримінальної справи проти нього.

19 лютого РНБО запровадила санкції проти Медведчука «за фінансування тероризму» і вже це формулювання означає, що тоді мали бути (і були) докази його державної зради.

Згідно з українським законодавством, єдина особа, яка має право ініціювати розслідування стосовно чинного народного депутата, яким є Медведчук, – Генеральний прокурор України. Пані Irina Venediktova.

Я особисто неодноразово публічно звертався до Генерального прокурора Венедіктової під час телеефірів із вимогою негайно порушити справу проти державного зрадника Медведчука. Заяву такого ж змісту ми направили до ГПУ від імені Центр національної стійкості та розвитку ще у березні.

І ось, через 80 днів, Генеральний прокурор підписала підозру…

У мене два питання:

1 - навіщо ви дали Медведчуку стільки часу на підготовку?

2 - навіщо Медведчуку було потрібно настільки багато часу, щоб підготуватися?

P.S.

Попередження злодіїв про майбутні кримінальні справи проти них стають новою українською традицією. Рівно те саме було зі списком контрабандистів, яких спочатку попередили, а потім винесли рішення. Тепер Медведчук. Наступними будуть ті 13 олігархів, про яких сьогодні говорив Данілов? Ми тепер всіх злодіїв будемо спочатку попереджати, щоб вони встигли підготуватися, чи тільки найнебезпечніших?

Олексагдр Данилюк


У Медведчука вдома обшуки, а Венедіктова підписала йому підозру. Будуть просити про арешт.

Це добре. Нарешті. Три місяці вимог хоч якось почати реалізовувати санкції РНБО не минули марно. Три місяці терористи ходили Верховною Радою та займались «побєдобєсієм» ще два дні назад.

Що далі? Все залежатиме від реального бажання діяти в межах закону і прийнятих рішень. Або отримаємо чергову показуху від влади Зеленського.

Медведчук, як державний зрадник, однозначно має відповідати за свої дії. Його місце точно не на волі, і точно не у Верховній Раді.

P.S. Бачу візит Блінкена та Нуланд починає діяти. Може хоч топ-чиновники США протверезять владу і змусять взятись за діло. Хоча, віри у те що влада Зеленського зміниться практично немає.

Андрій Смолій


Так Медвєдчука вже арештували?

Бо я був на роботі за містом, не бачив.

Там кажуть він здав усі данні нашого секретного підрозділу ЗСУ.

Так Баканов сказав.

Арештували вже? Чи де він?

Бо відкрив російську вікіпедію, поки її не удалили, і вирішив її зберегти для історії та перечитати трохи інфу про ворога. І ова...

"Согласно налоговой декларации Виктора Медведчука за 2019 год, он являлся бизнес-партнёром украинского предпринимателя Игоря Коломойского в ряде сфер: энергетика (Львовоблэнерго, Прикарпатьеоблэнерго, Запорожьеоблэнерго), металлургия (Днепроспецсталь и Запорожский завод ферросплавов) и логистика (комплекс в Одессе)[65]."

 

А потім ми питаємо, чого сбу не пускала охорона Медвєдчука? Бо тихо стукали...

Myroslav Hai


 

Баканов заявив що Медведчук в Україні, але СБУ не в курсі де саме. А Козак вже втік на расію.

Ти ба який ребус, бідне СБУ не в змозі було зрозуміти, коли піймати Медведчука - чи то на 9 травня у Києві, де він гуляв спокійно на камеру, чи то на пленарній сесії у ВР.

Ось же теорема Фєрма яка - надскладне питання для зеленої влади. Чи то питання було зовсім не в тому, щоб піймати та посадити Медведчука?  Це ж не ветеран російсько-української війни, чи то не волонтер або медик, яких можна штурмувати загоном автоматників з БТРами...

До речі, дуже показово:

- ДБР, СБУ та “Альфа” проводять обшук у волонтера та ветерана Марусі Звіробій

- Спецназ МВС "Корд" штурмує квартиру Ріфа, де знаходяться його діти.

- Спецназ ДБР штурмує музей Гончара

Охорона Медведчука не пускає в будинок контррозвідників СБУ...


Нагадаємо: Аргумент свого часу писав: Медведчук: семейное счастье на детских костях, Крым: море без берегов. Кто «распилил» черноморские пляжи та Суд и эксперты затягивают с возвратом земли "особняка Медведчука" больным детям.


На цю тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]